Przejdź do treści

Tak go lubiłam a teraz jest bezużyteczny…

Naprawiam biżuterię – „starocie” ze szkatułki

Zaglądając do szkatułki czy szuflady prawie każda z Nas znajdzie naszyjnik czy bransoletkę, którą bardzo lubi ale nie nosi, bo „coś” się zepsuło. Zmieniam na nowe zerwane nitki w sznurze korali, wymieniam uszkodzone zapięcia tak, abyś mogła dalej cieszyć się pięknymi przedmiotami, które mają wartość najwyższą – sentymentalną.

Naprawiam naszyjnik

Bardzo ciekawy w swojej formie naszyjnik wymagał naprawy. Nici na których były nanizane koraliki z upływem czasu porozciągały się, a inne rozerwały. Wyglądał nieestetycznie i nie nadawał się do noszenia.

Naszyjnik Danusi w całej okazałości!

Odtworzyłam całość przekładając wszystkie korale na nowe mocne nici. Teraz śmiało można nosić, bez obawy, że korale rozsypią się lub będą widoczne rozciągnięte nici. Naszyjnik odzyskał pierwotny wygląd i będzie dobrze służył właścicielce a prywatnie mojej koleżance 🙂

4 komentarze do “Tak go lubiłam a teraz jest bezużyteczny…”

 1. Katarzyna Radecka Kołcz

  Bardzo dziękuję za skrócenie naszyjnika z białych koralików . Teraz jest taki jaki chciałam. Miałam wielki problem ponieważ zakupiłam naszyjnik zdecydowanie za długi . W moim mieście nikt nie zajmuje się ani tworzeniem ani tym bardziej naprawą biżuterii. Myślałam już że będzie leżał bezużyteczny ,kiedy natrafiłam na stronę p.Agnieszki , która zgodziła się go dostosować do użytku dla mnie . Wszystko poszło sprawnie i ładnie . Dziękuję i polecam p.Agnieszkę

 2. Katarzyna Radecka Kołcz

  Bardzo dziękuję za skrócenie naszyjnika z białych koralików. Jest tak jak chciałam w końcu nadaje się do użytku Polecam usługi p Agnieszki.Szybko ,sprawnie i ładnie .

  1. Serdecznie dziękuję za pozostawienie tak miłego komentarza! Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona i że naszyjnik z białych koralików jest teraz dokładnie taki, jak Pani sobie życzyła.

   Dziękuję ślicznie za polecenie moich usług :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *